Maseczka na porost włosów

Grube i lśniące włosy to marzenie nie jednej kobiety. Nic więc dziwnego, że szukamy przyczyn wypadania włosów oraz doskonałego remedium na porost włosów. Na rynku polskim istnieje wiele preparatów i produktów zarówno w branży kosmetycznej jak i farmakologicznej. Na półkach drogerii kosmetycznych możemy znaleźć szampony oraz odżywki na porost włosów. Poza tym, w aptekach możemy kupić naturalne suplementy diety, które powstają na bazie naturalnych wyciągów z roślin, np. ze skrzypu polnego oraz chmielu. Tabletki na porost włosów są idealnym wspomagaczem diety, gdyż zawierają witaminy, minerały oraz proteiny. Jeśli planujesz zapuścić włosy, warto dbać o ich kondycję.

b_6_25247

Wypadanie włosów przyczyny są częstym tematem forów internetowych. Kobiety szukają sposobów na uniknięcie łysienia oraz na szybki porost włosów. Jednym ze sposób radzenia sobie z tym problemem jest codzienna pielęgnacja oraz robienie maseczek domowym sposobem. W naszej kuchni znajdziemy wiele skarbów, których składniki idealnie wpływają na odżywienie i strukturę naszych włosów.

Genialną maseczką na porost włosów jest mieszanka wykonana ze świeżych drożdży, ciepłego mleka oraz jogurtu. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać w celu uzyskania jednolitej mieszanki. Gotową miksturę nakładamy na całą długość włosów oraz trzymamy pod folią i ręcznikiem przez około jedną godzinę. Maseczka drożdżowa polecana jest przez fryzjerów, gdyż nie tylko wspomaga wzrost włosów ale również wzbogaca je w witaminy oraz odpowiednio nawilża.